Jak pracuji:


Klient mi zavolá a řekne co řeší. Dám mu náhled na věc. Dá mi datum narození, jméno. Domluvím se s ním, kdy bude mít čas a v ten čas mu napíši sms. Klient se zklidní a vnímá. Pak ho třebas v jiném čase čistím skrze metodu SRT a zjištuji bloky na duši. Někteří lidé mají na sobě entity (tzv.diskarnáty, separáty…), které je oslabují, jsou unavení a nevědí z čeho. Po čištění metodou SRT se domluvíme na hovoru a já zavolám ve smluvený čas klientovi a řeknu mu, co jsem našla a jak by měl člověk najít klid ve své duši a co proto udělat. Pracuji s numerologií, karmickou numerologií, úkol duše atd. Nalezení své cesty bez nemocí, emocí a směřovat do 5D (dimenze). Vesmírné zákony fungují, když je nedodržujeme, přichází karma, je to neviditelná energie, která sestoupí do těla – do hmoty a ovlivňuje nás. Náhody neexistují, náhoda je nerozpoznaná karma. Karma je, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Karma je zákon přičiny a důsledku. Morální kodexy, myšlenka, slovo, nezodpovědnost za svůj život.


Léčení na dálku


S klientem se domluvím na hodině léčení a na smluvený čas mu napíši sms, že začínám dávat energii. Klient by měl být v klidu - sedět či ležet a vnímat, co se s ním děje. Každý člověk je jinak senzitivní – citlivý . Někdo ucítí zvláštní vnitřní klid v těle a jiný třebas nic, přesto dochází k léčení těla.

Po léčení nastává harmonizace a čakry jsou otevřené, kde proudí energie zdola nahoru a obráceně a tělo se léčí. Jak dlouho tato energie vydrží závisí na stavu vašeho systému, nemocích a emocích…..U každého je to jiné. Každý musí pracovat hlavně sám na sobě, aby nevytvářel negativní emoce, které po určitém čase způsobují bolest na fyzickém těle. Musíme se naučit přijímat věci tak, jak jsou a to, co mu nevyhovuje, je třeba změnit! Jakýkoliv odpor v tom, co ti přichází v životě ti narušuje čakerní systém, který je důležitý ke zdravému životu.

Co však Shamballa 1024 nedokáže léčit, jsou karmické nemoci nebo takové nemoci, které jsou námi zapsány v naší uzavřené smlouvě ještě předtím, než jsme se inkarnovali na planetu Zemi. Mnoho nemocí je neléčitelných v 3D, k nim patří AIDS, rakovina, RS, alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u 100% poškozených orgánů apod. Zrovna tak nejdou léčit nemoci v pokročilém či konečném stádiu. Můžeme ale u tohoto stádia zmírnit utrpení! Ale záleží jenom a jenom na tom dotyčném samotném, zda chce být vyléčen a nebo ne.

Shamballa je sloučení různých typů energií:

- univerzální životní energie (Reiki)

- Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost - energie nanebevzatých mistrů

Univerzální životní energie (Reiki) je energie, která protéká všemi bytostmi, i předměty v našem okolí. Je to energie, která tvoří a dává život. Všechno a každý je tvořen touto energií. Je to energie lásky. Láska je její hnací síla. Mahatma energie neboli JÁ JSEM přítomnost – to je spíše vnímání sebe sama než rozeznání zdroje. Tím není myšleno, že jsme odděleni od ostatních. Skutečnost je taková, že klíč k jednotě je v nás samotných. Je to znovupoznání, kdo ve skutečnosti jsme, naše celistvost. To je jedna z nejmocnějších energií, čistá láska. Říká se, že je to nová energie lidstva, která je přístupná od harmonické konvergence (pozn. překladatele - 16./17. srpna 1986), aby otevřela pro Zemi novou cestu bytí. Když do sebe nakoukneme a najdeme celistvost a jednotu, potom poznáme, že všechno a každý je naší součástí. Že jsme součástí všeho a každého. Vše je jednota. Energie nanebevzatých mistrů. Nanebevzatí Mistři jsou bytosti, které ukončily svůj reinkarnační cyklus a nyní existují v energetické formě a vyučují lidstvo. Jejich úmysl je podpořit nás a Gaiu (naši planetu Zemi) v naší spirituální evoluci.


Masáž reflexní plosky nohy


Reflexní terapie přináší uvolnění, snížení napětí a pocit odpočinku. Cílem této velmi šetrné terapie je normalizace tělesných funkcí a upravení tří hlavních negativních faktorů zahrnutých v procesu nemoci: překrvení, zánět a napětí. Reflexologie má za úkol zlepšit krevní oběh a napomoci organismu správnému vylučování tak, aby toxické látky nemohly dosáhnout v játrech, ledvinách a jiných tělesných orgánech škodlivé hladiny. Reflexologie je známá více jak 4000 let, její blahodárné účinky jsou nepopiratelné. Je to nejzákladnější forma terapie, kterou známe. Masáž plosky nohy provádím u masáží relaxačně eroticko - tantrických. Skrze plosku namasíruji a zklidním celé tělo včetně páteře. Na plosce nohy je celé naše tělo - naše orgány. Tato masáž je velice příjemná, občas i pro někoho lechtivá, ale také i vzrušující, jelikož nožky masíruji i prsy.


Baňkování


Baňkování bylo kdysi rozšířenou metodou užívanou k léčbě rozličných onemocnění. Ještě nedávno - v období generace našich prarodičů před druhou světovou válkou - je běžně praktikovali obyvatelé Středomoří a východní Evropy. Dnes je zná pouze malý okruh zasvěcených. Tato prastará metoda pochází pravděpodobně z Číny, kde se aplikujejiž několik tisíciletí.

Při baňkování dochází teplem k uvolnění svalstva – vynikající je na krční páteř, ale celkově na celá záda. Při stlačení kůže se teplem z podkoží vytahují toxiny z těla ven


Relaxačně tantrická masáž


Postupem času a praxí jsem dospěla k tomu, že propojení masáže klasické – relaxační, kdy dochází k uvolnění ztuhlého svalstva s masáží tantrickou – energetickou – harmonizující je toto propojení pro tělo i duši to nejlepší. Každý mívá ztuhlé svalstvo, hlavně na krku a v bederní oblasti. Harmonizace těla, zklidnění a uvolnění v propojení se slastí vybuzenou okolo genitálií a análního otvoru vytvoří úžasně slastný a příjemný pocit po celém těle, vytvoření endorfinu a vybuzením sexuální energie zjistíme, že naše tělo je jedna velká erotogenní zóna a my pocítíme, že jsme lechtiví či slastně vzrušiví nejen v místě genitálií, ale třebas i na kotníku, stehně či bradavkách… Tato masáž je smyslná celotělová masáž celého těla včetně masáže plosky nohy skrze níž dojde k uvolnění bloků na páteři.
Je to příjemně uvolňújící masáž probíhající při relaxační hudbě. Je to masáž celotělová od hlavy po paty, zepředu i zezadu - včetně hlavy, masáže obličeje a ušních boltců.
Masáže relaxačně - tantrické jsou masáže velice smyslné, senzuální a vzrušivé. Propojení jemných pomalých doteků s klasickou masáží ztuhlých svalů. Vnímání energie z rukou masérky. Dochází k uvolnění celého těla včetně masáže obličeje, ušních boltců, plosky nohy… Je to vnímání svého těla v přítomném okamžiku. Dojde k sladění těla a duše v jednu harmonii. Blahodárný pocit z masáže Vám zůstane v paměti, po masáži se cítíte nabití a jakoby znovuzrozeni. Vnímáte vědomí přítomností Vašeho těla. Doteky léčí .

Tantrická masáž


Je jemný a smyslný rituál, který vychází z tantricko - taoistických tradic. Tento rituál rozproudí energii a naplní tělo vzrušením a něhou. Je to uctění těla člověka. Tantrická masáž obsahuje techniky tantry, taoismu i klasických masáží. Jsou to láskyplné a léčivé doteky, naučení člověka k sebepřijetí svého těla svého vzrušení. Součástí tantrických masáží je i masáž joni a lingamu ženských a mužských pohlavních orgánů, různé druhy doteků, úplně jemných až po dynamické, patří tam i masáž hlavy, uší,nohou, prstů, omývání horkými ručníky za použití speciálních terapeutických silic, vůní přírodních olejů z jojoby a to vše při krásné relaxační hudbě na tepelné podušce s příjemnou a citlivou masérkou.¨ Díky tantrické masáži člověk přestává prožívat orgasmus pouze ve svých genitáliích, ale přenese jej jako hluboký, naplńující pocit do celého těla. Nejde v žádném případě o sex, ale krásný rituál a úžasný uvolńující prožitek vnímání svého těla.
Tantra masáž je schopna Vás bez sexu dostat dál, objevte doposud vyšší nepoznanou sexualitu.


Lymfatické masáže - ruční


Květen 2013 nově v nabídce lymfatické masáže. Lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Lymfatická masáž napomáhá k celkové detoxikaci organismu a zlepšení metabolizmu.


Masáž análu


Mnoho lidí si myslí, že anál patří pouze k homosexuálům, ale tak to není. Na každém konci našeho těla končí spousta nervových zakončení, která když se podráždí, vzniká úžasná slast, muži mají v análu i bod B – tzv. blahodárný, který je něco jako bod G u žen. Z análu může vzniknout i orgasmus, nejen u muže, ale i ženy. Propojením masáže análu a lingamu vzniká silná a nezapomenutelná erekce. Masáže análu a současně i prostaty jsou pro muže velice příjemné, slastné, ale i pomáhají jako prevence před zbytňováním prostaty či k zlepšení při problémech s prostatou. Masáže análu nejsou vhodné jen pro muže, ale i ženy. Mnoho žen trpí například špatným vyprazdňováním, masáží análu se anální otvor a konečník uvolní a peristaltika střev je mnohem lepší.


SRT


Zabývám se prací s kyvadlem v napojení na své tzv. Vyšší Já, což je základní technika při aplikaci terapie SRT. Nyní již nabízím kompletní terapii SRT i Vám.

Co je terapie SRT? "očista + duchovní pokrok + léčení"

Metoda, pomocí které je možné odstranit škodlivé programy a bloky (nezpracované negativní energie) z Vašeho života. Efektem této metody, jejímž autorem je R. E. Detzler, je mentální, duchovní a emocionální uzdravení přinášející s sebou někdy i úlevu ve fyzické rovině u nejrůznějších onemocnění. Jedinou podmínkou je touha a snaha osobnosti o změnu vědomé mysli, zakořeněných návyků a negativního myšlení. Odstraněním rozmanitých destruktivních programů se osobnost zbavuje i škodlivých energií, které narušují a blokují její celkový rozvoj. Pozitivní účinky metody SRT Vás přivedou na cestu osobního rozvoje a odhalí Vám novou úroveň fungování.
SRT je cesta, kterou lze u klienta rychle, efektivně a bezbolestně nalézt a odstranit nejrůznější hluboko uložené destruktivní programy a bloky často z minulých životů, které mu brání v prožívání plného zdraví a harmonického života, zdravých vztahů, tvořivosti a prosperity. Všichni jsme každodenně negativně ovlivňováni řadou skrytých programů, starých destruktivních vzorců chování apod.
Terapie SRT odstraňuje hluboké kořeny příčin těchto problémů, které stojí u zrodu mnohých nemocí, únavy, potíží ve vztazích a seberealizaci i prožívání našeho plného potenciálu. Každý z nás žijeme s různými strachy a s vnitřními negativními pocity při určitých situacích v životě a nevíme proč se toto děje. Dnes je doba, kdy se dá s těmito strachy a nepříjemnými pocity pracovat.


Cíl masáže


Masáže relaxačně eroticko - tantrické jsou jedny z nejvyhledávanějších masáží dnešní doby. Při každodenním spěchu, stresu a stereotypu ve vztahu přichází zamyšlení čím si zpestřit život. Nechceš nic měnit a přitom Ti něco schází? Doteků a pomazlení je v dnešní době málo, večer jsme unavení a někdy vypnout a vyspat se je obtížné, naše cévy a mozek stále šrotují a tak když to neumíš sám, tak přijed´ na relax spojený s masáží takřka celého těla, kdy se o Tebe dokáže postarat zkušená masérka, která Ti poradí co třebas v životě změnit, aby se člověk cítil lépe. Masáž zad a šíje, tu potřebuje každý - vysedávání u počítače, jízda autem, stresy... nám vytvářejí ztuhlé svalstvo v určitých partiích a my si ani neuvědomujeme, že by to chtělo něco s tím dělat. Spojení klasické masáže s masáží tantrickou je velice příjemné a pro tělo užitečné. Tantra je soulad těla i duše, vnímání sebe sama a vnímání energie sršící z rukou masérky. Na vše příjemné se člověk rád vrací. Každý muž si musí v hlavě srovnat, co mu tělo napovídá a zda si chce zažít něco nového - například masáž análu a prostaty je úžasně slastná, ale chce to prostě zažít. Masáž celého lingamu - olejíčkem je velice příjemná a vzrušující. Střídání vzrušení a příjemné hlazení na místech erotogenních zón je něco úžasně krásného. Popřemýšlej co ti schází a ozvi se. Ráda se setkám s novým člověkem a ráda předám to, co již dlouhá léta střádám.
Při masáži je používán olej jojobový lisovaný za studena - bez éterických přísad, tento olej nedělá mastné skvrny a svým složením udržuje přirozenou vlhkost pokožky, ošetřuje a regeneruje, dodává pokožce jemnost a navrací ji přirozený lesk - je to přírodní produkt v BIO kvalitě.


Certifikace- REIKY I. STUPEŇ (2002)
- BAŇKOVÁNÍ (2005)
- MASÉR SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ (2005)
- ZÁKLADY AKUMPRESURY (2006)
- 2 ROČNÍKY PSYCHOLOGIE BRNO (2006 - 2008)
- KURZY - REFLEXNÍ TERAPIE (2010)
- REIKY II. STUPEŇ (2011)
- TANTRA (2012)
- KURZY LYMFATICKÁ MASÁŽ (2014)
- KURZY ČÍNSKÉ MEDICÍNY......Na místě ke shlédnutí.
- SRT I. (2014)
- SRT II. (2016 bloky na duši)
- ŠAMBALA 2. MISTROVSKÝ STUPEŇ (2016)